O nás

Veterinárna klinika AHAVET

Naším poslaním je poskytovať vynikajúcu starostlivosť a liečebné služby pre vašich miláčikov. Špecializujeme sa na diagnostiku a liečbu malých zvierat, ako sú psy, mačky a hlodavce, a ponúkame široké spektrum služieb od diagnostiky až po chirurgiu a rehabilitáciu. Naša klinika je vybavená najmodernejšou technológiou a naši veterinárni lekári sú skúsení profesionáli, ktorí sa neustále vzdelávajú v najnovších metódach a postupoch. Sme tu pre vás a vašich miláčikov už od roku 19xx.

Dôvera, odbornosť a starostlivosť sú kľúčovými hodnotami, ktorými sa riadime. Veríme, že každé zviera si zaslúži individuálnu a komplexnú starostlivosť. Naša práca je našou vášňou.

Prečo my

Prečo si vybrať nás?

Na klinike Ahavet sa snažíme poskytovať celostnú starostlivosť o zvieratá. Od preventívnej medicíny po pokročilé chirurgické zákroky a rehabilitačné služby, naším cieľom je zabezpečiť, aby vaše zvieratá dostali najlepšiu možnú liečbu. Spolu s vami, sa snažíme zabezpečiť dlhodobé zdravie a šťastie vašich miláčikov.

Profesionalita

Skúsený veterinárny tím a moderná medicína.

Nové technológie

Špičkové diagnostické a liečebné prístroje.

Starostlivosť

Individuálny a súcitný prístup ku každému zvieratku.

Komplexnosť

Všetky veterinárne služby na jednom mieste.

Dôvera

Budovanie vzťahov založených na dôvere a profesionalite.

Dostupnosť

Okamžitá pomoc v núdzových situáciách. Lekár na telefóne. 

Rokov skúseností

Šťastných klientov

Liečených zvierat

Veterinárni lekári

Náš tím

Spoznajte náš tím

Poznajte našich skvelých ľudí! Sme tím veterinárov, zdravotných sestier a technikov, ktorí milujú zvieratá tak, ako vy. Každý deň sa zameriavame na to, aby sme vašim miláčikom poskytli tú najlepšiu starostlivosť. Sme viac ako len kolegovia – sme rodina, ktorá spolupracuje, aby sme každému štvornohému priateľovi pomohli cítiť sa ako doma. Na našej klinike sme tu pre vás a vaše zvieratká – v dobrých aj náročných časoch.

Dr. Jozef Talajka

MVDr. Jozef Talajka, CertCAAPR

Zakladateľ kliniky

MVDr. Jozef Talajka

MVDr. Branislav Pavelko

Veterinárny lekár

MVDr. Jozef Talajka

Vanessa Šalgóová

Veterinárna sestra

MVDr. Jozef Talajka

Bc. Štefánia Kissová

Veterinárna sestra

MVDr. Jozef Talajka

Dominika Dávidová

Recepčná

Referencie

Referencie